Zostań partnerem

Zostań partnerem

Franczyza STENDERS to zyskowny biznes oparty o sprzedaż
wysokiej jakości kosmetyków z natrualnymi składnikami.

 

My już wiemy, jak osiągnąć zysk!

Czy nasz model biznesowy to coś dla Ciebie? Aby łatwiej było Ci podjąć decyzję, opowiemy Ci o nas i naszej pracy, procesie otwierania franczyzy, jak również o szanszach i zyskach, jakie niesie taka współpraca.

Kim jesteśmy?

STENDERS to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek przemysłu kosmetycznego w północnej Europie. Czerpiąc z roślin i kwiatów, tworzymy nowatorskie, efektywne kosmetyki zainspirowane naturą. W nasze ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do kąpieli, pielęgnacji twarzy i ciała, masażu i sauny, oraz aromaterapii. Stenders to wyjątkowe kosmetyki – zdrowsze, bogatsze i pełne doznań. W ciągu dziesięciu lat otworzylismy blisko 200 sklepów franczyzowych na całym świecie, a ich liczba wzrasta rocznie o 20-30%.

Butiki STENDERS charakteryzują się unikalną atmosferą – są jak ogród, pełen zapachów i kolorów natury. Klimat sklepu tworzą starannie zaprojektowane detale – elementy wykończenia, dekoracje, sposób ułożenia produktów, zapachy, muzyka i styl sprzedaży.

Klienci naszych sklepów to przede wszystkim kobiety w wieku 24-45 lat, które kochają piękno, naturalne produkty i chętnie przeznaczają czas i pieniądze na dbanie o swoją twarz i ciało, jak również chętnie korzystają z odprężających rytuałów.

Jak funkcjonuje nasza franczyza?

Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy dokładnie co, jak, gdzie i kiedy należy zrobić, aby dostarczyć najlepsze produkty, znaleźć najlepszych sprzedawców, otworzyć sklep i zaprosić do niego klientów.

Będziemy Ci towarzyszyć jako konsultant na wszystkich etapach otwierania sklepu – od planowania finansów po marketing i komunikację z mediami.

Czego oczekujemy od Ciebie?

Aby otworzyć firmę musisz mieć doświadczenie jako przedsiębiorca, gotowość do zainwestowania swojego czasu i energii oraz kapitał startowy.  Powinieneś posiadać szeroką wiedzę na temat specyfiki rynku, klienta oraz środowiska biznesowoego, jak również jasną wizję rozwoju swojej firmy.

Będziesz pracować i zarabiać niezależnie, ale przy bieżącym wsparciu i współpracy z naszym zespołem specjalistów.

Inwestując we franczyzę STENDERS, możesz liczyć na funkcjonalny, konkurencyjny i ciekawy biznes przynoszący zyski i satysfakcję. Nasz koncept jest skuteczny, ponieważ dbamy o każdy szczegół i dbamy o detale.  

Skontaktuj się z nami i otwórz swoją firmę w ciągu trzech miesięcy

Czy franczyza STENDERS to odpowiednia inwestycja dla Ciebie?

Na początku poprosimy Cię o odpowiedź na kilka ważnych pytań:

  • Dlaczego uważasz, że franczyza STENDERS jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie?
  • Czym zajmujesz się obecnie?
  • Jak dowiedziałeś się o możliwości współpracy ze STENDERS?
  • Czy posiadasz doświadczenie w handlu detalicznym/branży kosmetycznej/biznesie?
  • Czy posiadasz szeroką wiedzę na temat lokalnego otoczenia biznesowego?
  • Czy interesuje Cię rozwijanie naszej sieci w swoim regionie, czy też planujesz otworzyć tylko jeden sklep?
  • Czy wiesz gdzie chciałbyś otworzyć sklep?
  • Czy masz wystarczający kapitał do otwarcia sklepu? Aby  otowrzyć franczyzę STENDERS potrzebujesz od 40 do 45 tys. Euro.

Skontaktuj się z niami, jeżeli chcesz otworzyć sklep.

STENDERS Europe Sp. z o.o.

e-mail: biuro@stenders.pl
tel: + 48 22 678 81 65

Zapraszamy również do skorzytania z innych propozycji dla firm!

Oferujemy eleganckie zestawy prezentowe dla Klientów biznesowych.

Dwa razy w roku przygotowujemy katalog prezentów dla firm, który zawiera piękne, gustowne i zmysłowe zestawy odpowiednie o danej porze roku.

Posiadamy również linię profesjonalnych produktów dla salonów SPA.

Stworzyliśmy specjalną, profesjonalną linię kosmetyków dla salonów SPA i salonów piękności. Główne cechy naszych produktów to najwyższa jakość i ich efektywność, za które cenią je zarówno specjaliści, jak i klienci salonów w Polsce i na świecie. 

Współpraca

+ -

Współpraca