Dyfuzor zapachowy RELAX

Wprowadź nastrój harmonii! Napisz recenzję!

Ozdób swój dom zapachem, który otoczy Cię poczuciem spokoju i harmonii. Nasz dyfuzor zapachowy zapewni ciągły strumień nasyconego aromatu zielonej herbaty, bergamotki i kwiatów oraz doda ponadczasowej elegancji do Twojego wystroju.

• Zestaw zawiera 100 ml olejku zapachowego w eleganckiej szklanej butelce i 10 patyczków do dyfuzora.
• Zmysłowy aromat uwalnia się powoli, pozwalając cieszyć się zapachem przez okres do 30-35 dni.
• Olejek zapachowy i dodatkowe patyczki do dyfuzora są sprzedawane oddzielnie.

PRODUKT WYPRZEDANY
Chwilo niedostępny
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

Zdejmij pokrywkę i włóż do 10 patyczków do butelki napełnionej olejkiem. Kiedy patyczki nasiąkną olejem, pokój subtelnie wypełni się ciągłym strumieniem zapachu, pozwalając Tobie cieszyć się pożądanym nastrojem do 30-35 dni.

Pamiętaj! Postaw otwartą butelkę na płaskiej powierzchni, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Unikaj kontaktu olejku zapachowego ze wszystkimi delikatnymi, polerowanymi, malowanymi i lakierowanymi powierzchniami i tkaninami.

Niebezpieczeństwo! Zawiera linalool. Łatwopalny. Przechowywać z dala od otwartego ognia! Może powodować reakcję alergiczną skóry. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: zgłosić się do lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady medycznej należy pokazać pojemnik lub etykietę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Nie wylewać do środowiska. Trzymać poza zasięgiem dzieci!


Dziel się uczuciami!