Kominek okrągły

Zanurz się w magii! Napisz recenzję! Porcelanowy kominek aromatyczny – przykład miejskiej sztuki użytkowej – wniesie do twojego domu luksus. Może być wykorzystana również jako wazon na kwiaty lub świecznik. Poczuj jak lampka rozprzestrzenia twój ulubiony zapach w całym domu. Zachwyć się wspaniałymi kwiatami, które tworzą się na tle porcelanowej wazy. Zapal świeczkę i ciesz się ciepłem oraz przytulnym klimatem, który tworzy światło płomienia.
210,00 zł
Dodaj listy życzeńAdd to
Wishlist
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

Lampka aromatyczna
Wlej wodę do miseczki lampki i dodaj 2 – 8 kropli olejku eterycznego. Umieść świeczkę w dolnej części lampki aromatycznej i zapal ją.

Jakich uczuć potrzebujesz?
Dla poprawy nastroju proponujemy pomarańczę, grejpfrut lub bergamotę. Lawendowy olejek eteryczny zrelaksuje cię i zadba o spokojny sen, podczas gdy cynamonowy wniesie świąteczną atmosferę do twojego domu. By rozbudzić zmysły, wybierz paczulę lub ylang-ylang.
Wazon na kwiaty
Wlej wodę do głównego zbiornika, ustaw odpowiednio i udekoruj wazon konwaliami, fiołkami lub innymi kwiatami, które kochasz.

Świecznik
Zapal świeczkę i ustaw ją na głównym zbiorniku lampki. Stwórz romantyczny nastrój łącząc część główną i środkową, które stworzą porcelanową ramkę dla światła świecy.


Dziel się uczuciami!