Lawendowe mleko do kąpieli

200g
Poczuj wyciszającą delikatność! Napisz recenzję! Czyste i naturalne mleko, które zapewni Ci naprawdę wyjątkowe chwile podczas kąpieli. Zanurz się w majestatycznej kąpieli z mlekiem i poznaj starożytny sekret piękna. Mleko ma aromat lawendy, dzięki czemu możesz cieszyć się ukojeniem zmysłów i wyciszeniem. Delikatny i relaksujący aromat wypełni całą Twoją łazienkę. PRODUKT WYPRZEDANY
Chwilo niedostępny
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

Lac (Milk), Zea Mays (Starch), Lavandula Angustifolia (Lavender) Dried Flowers, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum (Fragrance), Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Coumarin, Limonene, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate.

Aby w pełni korzystać z kąpieli użyj 150g mleka do kąpieli. By mleko lepiej zmieszało się z wodą do kąpieli, rozpuścić je uprzednio w małej misce z ciepłą wodą. Możesz je również wsypać bezpośrednio do napełnionej wanny. Dodawaj mleko pod bieżącą wodą, aby stworzyć lekką piankę. Zapal świecę i nastój się romantycznie wsypując do kąpieli płatki róż i olejek różany. Kąpiel z mlekiem powinna trwać ok. 20 minut, po niej opłucz lekko ciało pod prysznicem.


Dziel się uczuciami!