Świeca do masażu EROS

35
Ciesz się zmysłowym masażem! Napisz recenzję! Ciesz się zmysłową przygodą z masażem dzięki naszej wyjątkowej świecy. Wzbogacona jest ekstraktami z aloesu i rozmarynu, olejami z nasion dzikiej róży i bawełny. Po zapaleniu, świeca zamienia się w ciepły, aromatyczny olej, który zaopiekuje się twoją skórą, zmiękczając ją i wygładzając. Pozostawi na niej delikatne nuty zapachowe. Podczas gdy twoje ciało relaksuje masaż, myśli popłyną ku romantycznym chwilom.
65,90 zł
Dodaj listy życzeńAdd to
Wishlist
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

HYDROGENATED PALM KERNEL OIL, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL, CITRONELLOL, LINALOOL, ROSA CANINA (ROSE HIP) FRUIT OIL, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, EUGENOL, LIMONENE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, BHT, TOCOPHEROL.

Zapal świecę do masażu i pozwól jej się palić przez 15-20 minut. Gdy wosk zamieni się w płyn, pozwól mu chwilę ostygnąć. Powoli wylej ciepły wosk na skórę i ciesz się przygodą z masażem. Zaangażuj wszystkie zmysły - zapewnij sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniu, oświetlenie i muzykę.
Pamiętaj! Świeca topi się w stosunkowo niskiej temperaturze (około 40 ° C), ale słoik i olej mogą osiągnąć wyższą temperaturę, gdy świeca jest długo zapalona.
Zawsze sprawdź temperaturę wosku na dłoni, zanim wylejesz wosk na ciało. Nigdy nie zostawiaj świecy zapalonej dłużej, niż przez 1 godzinę. Zgaś płomień jeśli wosk rozpuścił się w całości. By ponownie użyć produktu, przytnij knot o około 5 mm, jeśli jest zbyt długi. Nigdy nie zostawiaj świecy zapalonej bez nadzoru.
Umieść świecę na powierzchni żaroodpornej, z dala od strumienia powietrza, a także z dala od ubrania lub jakichkolwiek materiałów łatwopalnych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj na uszkodzonej lub zranionej skórze. Nie jedz.


Dziel się uczuciami!