Świeca do masażu REVITAL

35
Ciesz się ożywiającym masażem! Napisz recenzję! Ciesz się ożywiającą przygodą z masażem dzięki naszej wyjątkowej świecy. Wzbogacona jest ona ekstraktami z marakui oraz rozmarynu, a także masłem shea i olejami z awokado i słodkich migdałów. Po zapaleniu, świeca zamienia się w ciepły, aromatyczny olej, który zaopiekuje się twoją skórą, zmiękczy ją, wygładzi i pozostawi na niej delikatny aromat. Podczas gdy twoje ciało relaksuje masaż, myśli powędrują ku słonecznemu, wakacyjnemu porankowi. PRODUKT WYPRZEDANY
Chwilo niedostępny
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

HYDROGENATED PALM KERNEL OIL, PARFUM (FRAGRANCE), BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), LINALOOL, PRUNUS AMYGDALUS (SWEET ALMOND) DULCIS OIL, PERSEA GRATISIMA (AVOCADO) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, PASSIFLORA EDULIS FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, ASCORBYL PALMITATE.

Zapal świecę do masażu i pozwól jej się palić przez 15-20 minut. Gdy wosk zamieni się w płyn, pozwól mu chwilę ostygnąć. Powoli wylej ciepły wosk na skórę i ciesz się przygodą z masażem. Zaangażuj wszystkie zmysły - zapewnij sobie przyjemną temperaturę w pomieszczeniu, oświetlenie i muzykę.
Pamiętaj! Świeca topi się w stosunkowo niskiej temperaturze (około 40 ° C), ale słoik i olej mogą osiągnąć wyższą temperaturę, gdy świeca jest długo zapalona.
Zawsze sprawdź temperaturę wosku na dłoni, zanim wylejesz wosk na ciało. Nigdy nie zostawiaj świecy zapalonej dłużej, niż przez 1 godzinę. Zgaś płomień jeśli wosk rozpuścił się w całości. By ponownie użyć produktu, przytnij knot o około 5 mm, jeśli jest zbyt długi. Nigdy nie zostawiaj świecy zapalonej bez nadzoru.
Umieść świecę na powierzchni żaroodpornej, z dala od strumienia powietrza, a także z dala od ubrania lub jakichkolwiek materiałów łatwopalnych. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używaj na uszkodzonej lub zranionej skórze. Nie jedz.


Dziel się uczuciami!