Olejek eteryczny drzewo herbaciane

10ml
Poczuj odporność Napisz recenzję!

Olejek z drzewa herbacianego ma ostry i charakterystyczny aromat trawy i pełen jest cennych właściwości. Uzyskuje się go metodą parową z pędów drzewa herbacianego. Można z powodzeniem stosować go bezpośrednio na skórę w leczeniu drobnych ran i stanów zapalnych skóry. Ponadto, olejek z drzewa herbacianego jest odpowiedni do delikatnej pielęgnacji skóry mieszanej. Mistrzowie aromaterapii wiedzą, że olejek z drzewa herbacianego posiada doskonałe właściwości antyseptyczne. Poczuj jej cierpki, orzeźwiający zapach i wzmocnij swój organizm.

Olejek z drzewa herbacianego doskonale współgra z bergamotką i gorzką pomarańczą.

43,00 zł
Dodaj listy życzeńAdd to
Wishlist
  • Szybka i niezawodna dostawa
  • Bezpieczne metody płatności
  • Pakowanie prezentów

By poczuć aromat w pomieszczeniu:Wlej wodę do zbiorniczka lampy aromatycznej Stenders i dodaj kilka kropli olejku. Umieścić płomień świecy w dolnej części lampki. Po użyciu, koniecznie zgaś świeczkę.

Do masażu: Wlej 3-5 kropel olejku z drzewa cedrowego do 2 łyżek (10 ml) oleju do masażu ciała lub bezzapachowego masła Stenders do masażu. Zalecamy schłodzenie masła przed nałożeniem go na skórę.

Do kąpieli: Rozpuść 8-10 kropli olejku w łyżce miodu lub mleka do kąpieli Stenders i zmieszaj z niewielką ilością wody. Dodaj tę mieszaninę do kąpieli wodnej. Możesz także dodać do 150-300 gramów mleka do kąpieli lub 200-300 gramów soli do kąpieli.

Do kąpieli rąk / stóp:W małej misce wymieszaj łyżkę bezzapachowego mleka do kąpieli Stenders lub soli i dodaj 2-4 krople olejku. Dodaj tę mieszaninę do kąpieli.

W saunie: Wlej wodę do małego naczynia i dodaj do niej kilka kropli olejku. Umieść naczynie w gorącej saunie i poczuj jak świeży aromat wypełnia jego przestrzeń.

Dla własnego bezpieczeństwa: Zalecamy wykonanie testu alergii przed użyciem olejku - mix 3 kropli olejku z 1 łyżką oleju bazowego, zastosuj go na przedramieniu i przykryj plastrem. Jeśli w ciągu 12 godzin nie nastąpi reakcja alergiczna, możesz bezpiecznie kontynuować korzystanie z olejku na ciało.
Bądź szczególnie ostrożny z wykorzystaniem olejków eterycznych, jeśli spodziewa się dziecka. Jeśli jesteś w ciąży, używaj połowę zalecanej ilości olejku. Przechowuj olejki eteryczne z dala od dzieci!


Dziel się uczuciami!