Nasze wartości

Wierzymy, że każdy może stworzyć pozytywne otoczenie. Chcemy ożywiać miejsca puste i nieprzyjazne, aby wprowadzać wibrujące emocje w ludzkie serca. Uczucia człowieka nie mają granic. Nasza praca jest wieczna, a wyobraźnia niczym nieograniczona.

 

Radość

Joyfulness

Radość to uczucie szczególnie bliskie STENDERS. Jest ona obecna w naszych sklepach, poprzez różnokolorowe mydła i kule wyeksponowane na półkach, kolorowe stroje sprzedawców oraz plakaty. Wierzymy, że ta radość promieniuje nie tylko na naszych klientów, ale powinna być również odczuwalna w naszym miejscu pracy. Dlatego dbamy o to, aby ta niezwykła atmosfera obecna była zarówno w naszych obiektach produkcyjnych, jak i w biurach na całym świecie. Uwielbiamy wnosić pozytywne uczucia w pracę naszego zespołu.

 

Kreatywność

Creativity

Produkty i sklepy STENDERS są wyjątkowe dzięki wartościom dodanym wyrażanym zarówno w wyglądzie wnętrz, pakowaniu, jak i w naszych działaniach społecznej odpowiedzialności. Kwiaty zawieszone pod sufitami w sklepach STENDERS, ogród rozkwitający na twoich oczach po otwarciu pudełka kremu…. Gdy w codziennej rutynie, nagle dostrzeżesz ogród pełen radości,  który w magiczny sposób wyrósł w ciągu nocy w niespodziewanym, zwyczajnie wyglądającym miejscu, poczujesz świat STENDERS.

 

Wiedza

Knowledge

Nasza praca zainspirowana jest starożytną tradycją, którą przenosimy do współczesnego świata. Obecność wiedzy jest ważna na każdym kroku – począwszy od zespołu laboratoryjnego, aż po sprzedawców w naszych sklepach. STENDERS ma odpowiedź na każdą potrzebę klienta nie tylko poprzez wysokiej jakości produkty, ale przez kompleksowy przepis na wyśmienity efekt.

 

Jakość

Quality

Przykładanie szczególnej uwagi do detali to kwintesencja naszej pracy. Każdy materiał, zioło i zapach, którego używamy są najwyższej jakości. Jesteśmy skoncentrowani nie tylko na produktach, ale też na kontaktach międzyludzkich. Chcemy podnosić jakość życia każdego, kto ma z nami styczność. Tak, szczegóły mają znaczenie.

 

Natura

Nature

Piękno i energia północnej przyrody są naszą największą inspiracją. Wnosimy potężny cud natury we współczesny rytm życia. Zbieramy składniki z całego świata, by stworzyć produkty pełne uczuć, które sprawią, że ciało i umysł stają się piękniejsze. Obecność natury jest ważna nie tylko w produktach wytwarzanych przez STENDERS, ale też w naszej filozofii – wspieramy jazdę rowerową wśród pracowników naszego biura, które pełne jest roślin, i dbamy o piękne otoczenie w naszych miastach.